C++ dla początkujących

Poradnik: C++ dla początkujących - ebook

Autor:
Wojciech Szymański
ISBN:
978-83-60863-08-4
Fragment:
brak
Ilość stron: 153
Cena: 12.70
Wydawca: Dobry eBook

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Jak szybko nauczyć się podstaw C++

Opis wydawcy:

ak szybko nauczyć się podstaw C++ Wiem, że zastanawiasz się teraz dlaczego miałbyś kupić akurat ten eBook skoro na rynku jest ogromna ilość publikacji dotyczących języka C++. I dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji wysłuchaj mnie do końca.   Po pierwsze.   Podręcznik jest zbiorem przykładów ułożonych według stopnia trudności. Omówienie każdego z nich składa się z 3 części: kodu źródłowego programu, tekstu, który pojawi się na ekranie oraz op... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Czy programowanie musi być trudne? Cóż. Jest to umiejętność której po prostu trzeba się nauczyć, a najskuteczniejszą na to metodą są ćwiczenia praktyczne. Oczywiście musimy także posiadać odpowiednią wiedzę teoretyczną zanim przystąpimy do ćwiczeń i tu rodzą się problemy. Na rynku wydawniczym znajdziemy bowiem bardzo dużo publikacji które zawierają ogromną ilość wiedzy teoretycznej. Oczywiście nie są one złe, jednak początkujący programiści mogą mieć problemy z wykorzystanie... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: ebook pana wojciecha szymańskiego, pt. c dla początkujących poradniki dla pozątkująyh programistów w języku, programowanie - poradnik dla pozatkujayh, podstay programoania dla pozątkująyh poradniki programowanie dla poczatkujacych pozątkująyh wojieh szymański programowanie-poradnik początkujących poradnik pozątkująyh za darmo programowanie - poczatkujacego.
A także: programoanie pozatkujayh programoanie pozątkująyh, języka pozątkująyh pozatkujayh przez internet, programowanie pozątkująyh pozatkująyh pozatkująyh programowania pozątkujayh, pozatkująyh pozatkujayh. Jak również: internet poczatkujacych pozątkująyh do pozątkujayh pozotkująyh. pozątkująy pozątkująyh e-book, od podstaw, pozątkująyh ebook, pozątkująyh-ebook pozątkująyh ebok.
Jak również: internet poczatkujacych internet, internet początkujących programowania język pozątkująyh, podstawy jężyka ebook, porady pozatkujay, od podstaw początkujących, pozatkująyh. pozątkująyh formularz na hasło, formularz, pozatkujayh poradniki ebooki, ebook]. A także: hasła do, nternet, poradnii poradnk.