Gotowanie jest proste

Poradnik: Gotowanie jest proste - ebook

Autor:
Grzegorz Ostrowski
ISBN:
83-7494-080-8
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 290
Cena: 14.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Poznaj zasady szybkiego, prostego i niezwykle smacznego gotowania. To publikacja specjalnie dla osób, które nie potrafią gotować, boją się gotować i nie wiedzą jak się do tego zabrać. Ty też możesz wybornie gotować!

Opis wydawcy:

Kto jeszcze chciałby nauczyć się gotować szybko, prosto i niezwykle smacznie?Wyłącznie sprawdzone przepisy kulinarne! Daj mi 5 minut, a pokażę Ci jak wykorzustując moje przepisy kulinarne: nigdy więcej nie popełniać błędów w kuchni; skończyć z brakiem pomysłów kulinarnych; urozmaicić jadłospis o potrawy proste, szybkie i smaczne. Pomyśl: co dałoby Ci korzystanie tylko ze sprawdzonych przepisów, zawierających wszystkie niezbędne informacje "krok po kroku&qu... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Gotowanie jest tylko z pozoru czynnością prozaiczną. Niektórzy ludzie traktują je jako codzienny obowiązek, inni uczynili z tego swoją pasję, a jeszcze inni zawód. Bez względu jednak jak do niego podchodzimy, zawsze jest warto umieć przyrządzać smaczne dania. Skąd jednak czerpać przepisy i inspirację? Źródeł jest obecnie bardzo dużo. Książki, poradniki, programy kulinarne w TV, przepisy w czasopismach czy nawet rady znajomych. Podstawowe trudności jakie napotykamy rozpatruj... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Grzegorz Ostrowski: Gotowanie jest proste - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: proste szybkie smaczne przepisy dla wegetarian pobierz darmowe przepisy kuchnia polska darmowe przepisy - gotowanie dla dzieci.
Oraz: gotowanie jest proste - darmowy ebook co smacznego do gotowana szybkego, darmowe proste przepisy kulinarne.
Jak również: chce nauczyc sie smacznie gotowac przepisy na proste gotowanie, poradnik szybkiego gotowania wyszukaj gotowanie gotowanie jest proste ebook dla dzieci e-book przepiosy kulinarne. szybkie gotowanie-przepisy, ebook kuchnia moje gotowanie-przepisy potrawy szybkie potrawy ebook poradnik gotowanie.pl.
Oraz: www.gotowanieprzepisy jak smacznie gotować, www.proste poradnik smaczne.