Jak pokochać siebie?

Poradnik: Jak pokochać siebie? - ebook

Autor:
Marcin Pietraszek
ISBN:
978-83-7582-309-7
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 74
Cena: 14.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Psycholog, specjalista w doradztwie internetowym, skutecznie pomoże Ci odnaleźć siebie, spojrzeć inaczej na świat i osiągnąć pełnię szczęścia i zadowolenia z życia.

Opis wydawcy:

  Poznaj sekret, jak skutecznie rozwiązywać problemy i osiągać życiowe cele. Czy chciałabyś poznać niezwykle praktyczne ćwiczenia, powstałe na podstawie ponad 1000 udzielonych porad psychologicznych i jako podsumowanie moich dotychczasowych doświadczeń jako jednego z niewielu w Polsce specjalistów, którzy udzielają pomocy psychologicznej poprzez internetowe porady? "Naucz się szybciej i skuteczniej rozwiązywać problemy oraz osiągać życiowe cele" Pracując z ... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Czy jesteś jedną z osób która ma kompleksy, wątpi czasem w swoje zdanie lub nie podobają jej się jakieś cechy własnego wyglądu lub charakteru? Jeżeli tak, to możesz się do tego śmiało przyznać, ponieważ większość osób ma ten problem. Wielu ludzi popełnia jednak zasadniczy błąd polegający na tym, że próbują się na siłę zmieniać. Nie wiedzą, że jest inne wyjście, nie tylko bardziej skuteczne, ale też przynoszące lepsze efekty. Marcin Pietraszek jest wybitnym polskim psy... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Marcin Pietraszek: Jak pokochać siebie? - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: zdrowie pokochać siebie ebook darmowy za darmo, psychologia szczęście zadowolenie porady, jak osiągnąć pełnie adowolenia ycia jak pokochac sebe byc szczeslwa, darmowe poradniki pokochać siebie satysfakcja adowolene życa satysfakcja życiowa spis treści, pokochać życie, pokochać siebie.
Jak również: satysfakcja szcęśce życu co pomoze zadoolenie życiu satysfakcja życia ćwicenia.
Oraz: jak pokochać siebie? za darmo psychologia szczęścia book pozna%e6 pokocha%e6 sebe prc dowolenie życi, psychologia-pokochać siebie, jak pokochac siebie- porady, adowolenie ebook, jak pokochac porady, ebook odnaleść stysfkcj zdowolenie. A także: pokochac ebook darmowy ebook - szczęście pokochac pokochaj - ebooki poradnik, psychologia satysfakcja odnaležć e-book e-book adowolenie siebie? pokochaj. A także: adowolenie, życia, życie.