Feng shui partnerstwa

Poradnik: Feng shui partnerstwa - ebook

Autor:
Iwona Kubis
ISBN:
978-83-7582-008-9
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 78
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Poznaj wpływ feng shui na Twoje relacje z innymi i dowiedz się jak poprawić energię związków i kontakty międzyludzkie za pomocą niezwykle prostych i skutecznych technik.

Opis wydawcy:

  Jak poprzez feng shui poprawić energię związków i kontakty międzyludzkie? Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki wpływ na Ciebie ma Twoje otoczenie? Nie tylko ludzie, ale meble, przedmioty użytkowe, widok z okna, kolor ścian? Jeśli słyszałeś już o Feng Shui - wiesz zapewne, że to Starochińska Sztuka kształtowania przestrzeni i aranżacji wnętrz. Wielu praktyków uważa Feng Shui za dziedzinę pomiędzy nauką, a sztuką, często nazywane jest tez Psychologią Przestrzeni. Dlacze... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Co myślicie słysząc „Feng Shui”? Większość z nas uważa to za chińskie wydziwianie, nie mające zbyt dużego pokrycia w rzeczywistości. Z kolei ludzie zajmujący się Feng Shui uważają je, za połączenie sztuki i nauki, służące możliwie najlepszej aranżacji przestrzeni. Kto ma rację? Chyba najlepiej jest wyrobić sobie własną opinię na ten temat. Aby jednak tego dokonać należy się z nim wcześniej zapoznać, a jedną z możliwości, aby to zrobić, jest zapoznanie się z ebookiem Iwony Kubis &bdqu... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Iwona Kubis: Feng shui partnerstwa - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: feng shui partnerstwa jak poprawić energię związków co to jest partnerstwo miedzyludzkie, ebki kntaktach miedzyludzkich, feng shui kontaktów międzyludzkich, porady na udany zwiazek partnerski, aranżacja wnętrz porady feng shui, feng shui związki międzyludzkie, kontkty międzyludzkie zdrowie, feng shui - partnerstwo zwiazki. lekcje darmowe online iwona kubis zwiazkow poradnik jak poprawic związek partnerstwo wedlug, darmowy program do. Jak również: co ma wplyw na udany związek partnerstwo według partnersto ziązku ebook prtnerstwo udny zwizek, co wpływa na udany związek, darmowy poradnik. Oraz: poradnik na udany związek partnerstwo udany zwiazek - udane związki, międzyludzkie, darmowy program, kolory ścian, związki porady związków kolor związek śmieszne obrazki, porady związki. partnerstie darmowe porady darmowe, wpływy, ,feng partnerstwa,, darmowy ebook.
A także: zwiazek poradnik kontakty miedzyludzkie, dla związków, partnerstwa feng-shui partnerstwa. shui-partnerstwo ziązku, iwona kubis jak poprawić zwiazek.
Jak również: poradnik partnerstwa jak poprawic zwiazek, wyszukaj, jak poprawić, ziazek ziązku, ziazku, szui ebooki.
A także: - za, związków, wyszukaj, kolory ścian.
Jak również: fengshui zwiazki, darmowe, związki shiu.
A także: shui- związku, schui, ciąż.
Oraz: udane seks ebook ebook opis fenk szui szui szui.